BIOENERGY

Nihal Derya ÖZBAYOĞLU
nihoz@hotmail.com
Nihal Derya ÖZBAYOĞLU

Uyan! Hangi korkunun içerisindeysen uyan...

Yayın Tarihi: 05/09/20 07:00
okuma süresi: 4 dak.
A- A A+

Hangi korkunun içerisindeyiz ?

İçimizde büyüttüğümüz korkular bizi nereye sürüklüyordu. Korku enerjisinin bize yansıması ve oluşturdukları .. evet bugün korkunun bedene ve ruha etkilerini anlatacağım..

Düşüncelerimizin yaydığı duyguların ait olduğu frekanslar vardır; ülkelerin, şehirlerin, doğanın, binaların, eşyaların ve elbette duygulardan oluşan insanların da frekansları vardır. Korku frekansında kaldığımızda düşüncelerle hayatımıza belkide hiç istemediğimiz şeyleri çekmeye başlarız. Örneğin korku, endişe, kendine acıma, kibir, öfke, şikayet etme, saygısızlık düşük frekanslardır.

Frekansı evrene yaydığımız titreşim dalgaları olarak düşünebiliriz. Evrenin dili enerjidir ve frekans enerjilerin titreşimidir.Hangi frekans da titreşim sağlıyorsanız o frekansdaki kişileri ve hadiseleri hayatınıza alırsınız.

Zihninizi kendinize dair korku ve bunun gibi düşüncelerle doldurarak gezdiğinizde etrafınıza sürekli ben değersizim mesajı yayacağınız için doğru insan ve kişileri de çekmeniz mümkün değildir.

Zihninizde hangi korkular var?

Parasız kalmak sizi korkutuyor mu veya hasta olursak ilgi göreceğimizi mi düşünüyoruz ya da aşkı hak etmediğini mi düşünüyorsun bu ve bunun gibi düşünce inançları varsa ait olduğumuz frekanslar, korku, sevilmememe endişesi, değer görememe kaygısıdır ve evren bize tam olarak o frekansları verir. Yani biz para kazanamamayı, hastalığı ve imkansız aşkı deneyim olarak hayatımızda yaşarız.

Yalnız kalma , reddedilme yada kaybetme korkunuz var ise mutlaka zihinde bununla ilgili korku frekansı ve enerjisi vardır.

Peki bu frekansları nasıl dönüştürebiliriz? Ne yaparsak bu frekanslar değişir...

Evren enerji ve çekim yasası ile işler.

Beden frekansımızı yükseltmek için; gül yağı yada lavanta yağı buhurdanlıklarla yakarak hem evin hemde bedenin frekansını dönüştürürüz. Gül yağını burun deliklerin altını sürdüğünüz zamanda frekansınızı yükseltirsiniz.

Tütsüler; adaçayı çok yüksek frekansa sahiptir, defne yaprağı , üzerlik ve günlük bitkileri ile haftada 2 kere camlar açık bir şekilde yakılan tütsülerde hem evin hemde kendi frekansımızı dönüştürür. Yaktığınız tütsüleri çöp tenekesine atmıyorsunuz, toprağa bırakıyorsunuz. Çöp tenekesine atılanlar evin negatif enerjisini dışarı çıkartmamış oluyor ve tekrar o enerji evde kalıyor. Defne sabunu ve kabak lifi ile  yıkanmakta negatif enerjiyi temizler.

Zihinsel frekansı dönüştürmek için;

Frekans yükseltme meditasyonları (alfa frekansı) dua ve olumlamalar, kuran dinleme ve okuma (duaların frekansı çok yüksektir) inanç sisteminize göre namaz , tibet ses çanakları ve dalga sesi dinlemek beden ve zihin frekansımızı yükseltmek için yardımcıdır.

Sen düşünceden ibaretsin. Güzel düşün, güzel şeyleri al hayatına...

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer Nihal Derya ÖZBAYOĞLU yazıları