BIOENERGY

Nihal Derya ÖZBAYOĞLU
nihoz@hotmail.com
Nihal Derya ÖZBAYOĞLU

Benimle astral yolculuğa varmısın?

Yayın Tarihi: 01/06/21 09:37
okuma süresi: 3 dak.
A- A A+

Evrensel enerjiyi vücudunuza dahil etmenizi sağlayan elektromanyetik alan aura; eterik, duygusal, zihinsel ve ruhsal beden olmak üzere dört katmandan oluşur.

Eterik beden; fizik bedenin çözülmesi için yani astrale çıkması için anahtardır.Astral beden de zihinsel bedenin yaratıcılığını ortaya çıkarması için bir kapıdır.

Eterik beden yüzeysel bilgilerle alakalıdır.

Dünyanında kendisine ait eterik bedeni bulunmaktadır.Buda kolektif bilinçle alakalıdır.Kolektif bilinç yani toplum, bireyselliği bilme, egolar, ortak konuşmalar ve düşüncelerdir.İnsanın toplum içinde kendini keşf etmesi bu sahada olur.Hayattan zevk alma, öğrenme, fark etme bu beden düzeyinde ortaya çıkar.

Zihinsel bedende öz beni yani ilahi ben kendi aynasında görürken; spritüel bedende ise varoluşun aynasında görür.

Astral beden yani zihinsel bedenimizdir. Astralde düşünceler ve fizik beden yoktur. Sadece boşluk ve kişisel öz'e yakınlaşma vardır.Astral bedenin hem şifalandırıcı hemde uyumlayıcı özelliği vardır.Eterik beden bilinçaltına aittir.Astral beden de ise veriler öze yakındır.

Peki ya Astral'e çıkmak?

Astral seyahat aslında ruhun bedeni terk etmesi ve ruhun bilinen boyuttan farklı bir boyuta geçmesidir. Kısaca astral seyahat ruhun bedenden ayrılması anlamına gelir.

Aynı zamanda Astral seyahat insanın bilinci yerindeyken, fiziksel bedenin dışında ve başka mekanlarda gerçekleştiği söylenen bir süreçtir.

Astral seyahat bilinçli yada bilinçsiz yapılabiliyor.

Bilinçli nefes teknikleri, meditasyon , imgeleme ile olurken, bilinçsiz rüya aleminde gerçekleşiyor.

Bazı kitaplarda Tibetli rahiplerin bu yöntemi kullanarak uzaydaki
varlıklarla iletişime geçtiği yazıyor ve bu yöntemle sınırların olmadığını ifade etmeye çalışıyorlardı.

Geçmişten günümüze kadar bir çok kişi bu tecrübeyi bilinçli yada bilinçsiz deneyimlemiştir.

 

 

 

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer Nihal Derya ÖZBAYOĞLU yazıları