BIOENERGY

Nihal Derya ÖZBAYOĞLU
nihoz@hotmail.com
Nihal Derya ÖZBAYOĞLU

Gökyüzü 2023 de diyorki..

Yayın Tarihi: 17/12/22 13:11
okuma süresi: 4 dak.
A- A A+

Astrolojide 12 burç genel olarak neleri öğrenmeliler..

KOÇ BURCU:Düşünmeden konuşmamayı, öfke patlamalarını bırakmayı, kendine güvenen tarafını olumlu kullanmayı , birine bağlı olmadan tek başına özgürce çalışmayı, sabrı deneyimlemeyi,şıp sevmeyi bırakmayı daha kalıcı ilişkilerin içinde olmayı, güçlü motivasyonu ve cesaretini kendine vermeyi ve stratejik hareket etmeliyi öğrenmeli.

BOĞA BURCU: Kaybetme korkunu ve inatçılığını bırakmayı.Sabittir. Kendine güvenmeyi ve kendine sahip olmayı öğrenmek .Bağımlıkları bırakmayı, kendi duygularını neyle doyurmalısın onu bulman gerekir.

İKİZLER BURCU:Etkileyici bir zekan var, meraklısında fakat amaç ve planların olmadan hareket etmemeyi ve zihnini kontrol etmeyi öğrenmen gerekir.

YENGEÇ BURCU: Kendine koşulsuzca sevgi vermeyi, hep başkalarını besliyorsun artık kendinide beslemeyi öğrenmelisin, herkesi korumayı çalışmayı bırakmalı, kendini ifade etme yolunu bulmalı, içgüdülerini keşfetmeyi , benlik bilincine girip  kendine ait duygularını beslemelisin.Kendine bu kadar acımasız olma, hayır demeyi öğren ve kendi önemini gör.

ASLAN BURCU: Kendini mutlu etmeyi,hayatın merkezinde olup , özsaygını , özsevgini ve özcesaretini güçlendirmen, egonuda bazen göstermen gerektiğininde farkında olman, kalbine şefkatli olup , kendini onurlandırman gerektiğini öğrenmelisin.Kendine odaklan ve kendini beğen, ışığını parlat.Kendine güven , sevmekle ilgili ne problemin var bunu keşfet.

BAŞAK BURCU: Kendini arındırman ve bedenini iyileştirmen , kendine merhamet ve hizmet et, sağduyunu kendine göstermen gerekir. Senin en büyük hizmetin kendine.Kendine güven , olumlu düşün, takıntıları ve şüphelerini bırak.Değişkensin kendini nerede toparlaman gerek onu bul.Kendinle birleş ve dengeni sağla.

TERAZİ BURCU:Kendine ne kadar adaletlisin.Kendine ne kadar samimisin. Başkalarının onay ve kararı ile adım atmamayı,inişli çıkışlı olan ruh halini dengeye getirmeyi, hayır demeyi bilmeyi, kendi sorumluluklarını üstlenmeyi öğrenmelisin. Gücünü ne tarafa veriyorsun bunu bulmalısın.

AKREP BURCU:Kendine hoşgörülü olmalısın, korkularını ve kuşkularını bırakmayı, başkalarını şifalandırıp kendini hiçe saymamayı,ketum olmayı , inatçılığını dengeye getirmeyi,teslim olmayı , sabrını ve gücünü güçlendirmeyi, ruhunun simyacısını geliştirerek içe dönüşe gitmeyi öğrenmelisin.

YAY BURCU: Çok düşünüp az konuşmayı, kendine duyarlı olmayı,kendine güvenmeyi, ve hedef koymayı, hazzı yaşamayı ve acele etmemeyi, sabırlı olup yaptıklarını özümsemeyi , yeterli olduğunun farkında olup kendine inanmayı öğrenmelisin.

OĞLAK BURCU: Mükemmeliyetçiliği bırakıp,zihinsel kalıpları aşmayı, melankoli, endişeleri, şüpheleri, inatçılığı bırakmalısın. Onay ihtiyacı duymayı bırak, hapsetme kendini ,baskılamaya ve engellemeye ihtiyacın yok.Başkalarının sorumluluklarını almayı bırak sen zaten başarılısın kendinin farkında ol.

KOVA BURCU: Kendi önemini farket, köklenmeye çalış, bazen bu dünyaya ait olmadığını hissedebilirsin. Sen marjinal , farklı düşüncelere sahipsin bunları dile getirmekten çekinme, koşulsuz ol, esnek olmayan taraflarını bırak, kendi içindeki yalnızlığı paylaşabilirsin. İnsanlar beni anlamazlar kalıbını bırakmalısın.

BALIK BURCU: Kararlı olmayı, hislerine güvenmeyi, kendine yardım etmeyi, kendini de şifalandırmayı ,bağımlı olmadan sevebilmeyi, başkaların güvencesine ihtiyacın olmadığını öğrenmeli. Kendine acımayı bırak,kararsız olma ,sezgilerini dinle.Kendinin kurtarıcısı sensin bunu fark et.

#mesajınızvar
Levent ÖZADAM'dan
#mesajınızvar
Gözden Kaçmadı
#gozdenkacmadi

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer Nihal Derya ÖZBAYOĞLU yazıları