Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Alsancak Mare Monte Lions Kulübü, 2. el satış mağazalarına yenisini ekliyor
banner
banner
banner
Sivil Savunma Halk Örgütü Mükellefi Hizmet Belgesi takdim törenleri başladı
Sivil Savunma Halk Örgütü Mükellefi Hizmet Belgesi takdim törenleri başladı Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı, halk örgütü kadrolarında görevli 1959 doğumlu halk örgütü mükelleflerine yönelik hizmet belgesi takdim törenleri başladı.
Kuir Kıbrıs Derneği'nden homofobi, bifobi ve transfobi karşıtı etkinlik
Kuir Kıbrıs Derneği'nden homofobi, bifobi ve transfobi karşıtı etkinlik Kuir Kıbrıs Derneği, Mesarya'da homofobi, bifobi ve transfobi karşıtı buluşma gerçekleştirecek.
Girne Gençlik Merkezi Derneği, Taşkent Piknik Alanı'nda etkinlik düzenledi
Girne Gençlik Merkezi Derneği, Taşkent Piknik Alanı'nda etkinlik düzenledi Girne Gençlik Merkezi Derneği, 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla SOS Çocukköyü ile işbirliğinde Taşkent Piknik Alanı'nda etkinlik düzenledi.
TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolu, Ergazi'deki bayrağın onarımını yaptı
TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolu, Ergazi'deki bayrağın onarımını yaptı Ergazi köyünde tepe üzerindeki bayrağın bakım onarımının, TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolu himayesinde yapıldığı bildirildi.
Karadeniz Kültür Derneği'nden Kadir Gecesi mesajı
Karadeniz Kültür Derneği'nden Kadir Gecesi mesajı Karadeniz Kültür Derneği, Kadir Gecesi nedeniyle mesaj yayımladı.
Thalassaemia Derneği'nden kan bağışı çağrısı
Thalassaemia Derneği'nden kan bağışı çağrısı Thalassaemia Derneği, ramazan nedeniyle bağışların azalmasının tedavileri aksattığına işaret ederek,  kan bağışı yapılması çağrısında bulundu.
Taşkent Piknik Alanı'nda Dünya Çocuk Günü etkinliği
Taşkent Piknik Alanı'nda Dünya Çocuk Günü etkinliği Girne Gençlik Merkezi Derneği, SOS Çocukköyü'yle birlikte etkinlik düzenleyecek.
Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın Kıbrıs şubesi Lefkoşa'da hayata geçirildi
Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın Kıbrıs şubesi Lefkoşa'da hayata geçirildi Merkezi İtalya'da bulunan Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın (AKUA'nın) Kıbrıs bacağı için ara bölgede açılış etkinliği düzenlendi.
Girne Özgürada ve Mağusa Kale Lions Kulüpleri yaşlıların anneler gününü kutlayarak onlara hizmet götürdü
Girne Özgürada ve Mağusa Kale Lions Kulüpleri yaşlıların anneler gününü kutlayarak onlara hizmet götürdü Girne Özgürada Lions Kulübü ve Mağusa Kale Lions Kulübü, Anneler günü dolayısıyla S&N Güzellik ve Estetik Eğitim Okulu işbirliği ile Meros Yaşlı Bakımevinde kalan yaşlı kadınlara ihtiyaçları olan bakımları yapıldı...
Cyprus Honda Club bu yıl Aysel Gürtay Metni için bir araya geliyor
Cyprus Honda Club bu yıl Aysel Gürtay Metni için bir araya geliyor Cyprus Honda Club geleneksel toplantısını bu yıl 26 Mayıs Pazar günü Gazimağusa Çamlık park alanında gerçekleştiriyor. Cyprus Honda Club son yıllarda sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği organizasyonl...
Psikologlar Derneği'nde Genel Kurul yapıldı: Başkan Refia Erosal
Psikologlar Derneği'nde Genel Kurul yapıldı: Başkan Refia Erosal Kıbrıs Türk Psikologlar Derneği Başkanlığına Refia Erosal getirildi.
Yasemin Hareketi, LGBTİ+ dostu avrupa parlamentosu aday taahhütnamesini imzaladı
Yasemin Hareketi, LGBTİ+ dostu avrupa parlamentosu aday taahhütnamesini imzaladı Kuir Kıbrıs Derneği'nin nisan ayının ortasında başlattığı, yaklaşan Avrupa Parlamentosu seçimleri adaylarına yönelik taahhütname, "Yasemin Hareketi" adayları olan Zeki Beşiktepeli, Faize Özdemirciler, Şener Levent, Oz...
banner
banner
banner
İhtiyaçlı ailelere yardım paketi dağıtıldı
İhtiyaçlı ailelere yardım paketi dağıtıldı Dernek ve topluluklardan ihtiyaçlı ailelere yardım paketi dağıtımı yapıldı.
"Onur Yürüyüşü" yarın 17.00'de
Onur Yürüyüşü yarın 17.00'de Homofobi, Bifobi ve Transfobi Karşıtlığı Günü vesilesiyle yarın "Onur Yürüyüşü" düzenleniyor.
Mülteci Hakları Derneği: "Bir mültecinin ülkesine geri gönderilmesini kınıyoruz"
Mülteci Hakları Derneği: Bir mültecinin ülkesine geri gönderilmesini kınıyoruz Mülteci Hakları Derneği (MHD), "mülteci olarak tanınan bir kişinin Kuzey Kıbrıs yetkilileri tarafından kaçtığı ülkeye sınır dışı edildiğini" ifade ederek, bunu kınadı.
Zirve Beşparmak İzcilik Derneği İzcileri Samsun'daki uluslararası kampta KKTC'yi temsil edecek
Zirve Beşparmak İzcilik Derneği İzcileri Samsun'daki uluslararası kampta KKTC'yi temsil edecek Zirve Beşparmak İzcilik Derneği izcileri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Samsun’da düzenlenecek uluslararası izci kampında KKTC’yi temsil edecek.
KTOEÖS: "Özelde sendikalaşma ve toplu sözleşme hakkı yasallaşmalıdır"
KTOEÖS: Özelde sendikalaşma ve toplu sözleşme hakkı yasallaşmalıdır Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS), "Bu ülkede tüm çalışanlara sendikalaşma ve toplu iş sözleşmesiyle güvenceli çalışma hakkı, eşit adil yasal hak ve insanca yaşayacak gelir sağlamak, tüm özel üniv...
KKTC MİSP'ten Girne Barış Parkı'ndaki iftar programları hakkında açıklama
KKTC MİSP'ten Girne Barış Parkı'ndaki iftar programları hakkında açıklama KKTC Milli İradeye Saygı Platformu Başkanı Talip Sancar, Girne Barış Parkı’nda devam etmekte olan iftar programları nedeniyle yazılı basın bildirisi yayımladı.
Sivil Savunma Teşkilatı'nın düzenlediği yarışmalarda ödüller verildi
Sivil Savunma Teşkilatı'nın düzenlediği yarışmalarda ödüller verildi Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı'nın, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile ortak düzenlediği ilkokullar arası "Resim", ortaokul ve liseler arası "Şiir" ve "Kompozisyon" yarışmalarının ödül töreni,  Sivil Savunma Teş...
Hizmet-Sen: "50 din görevlisi eksiği var"
Hizmet-Sen: 50 din görevlisi eksiği var Hizmet Sendikası (Hizmet-Sen), ülkede din görevlisi açığı olduğunu, ülke genelindeki 50 camide din görevlisi bulunmadığını kaydederek hükümetten çözüm istedi.
StartUps4Peace programı lansmanı yarın
StartUps4Peace programı lansmanı yarın Kıbrıs'ta iki toplumlu bir vizyon çerçevesinde yenilikçi "startup girişimciliğini" teşvik etmek ve Kıbrıs Rum ile Kıbrıs Türk startup topluluklarını bir araya getirerek aralarındaki temasları artırmanın amaçlandığı  “...
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Bakanlar Kurulu toplantısı 6 saat sürdü: Açıklama yapılmadı Bakanlar Kurulu toplantısı 6 saat sürdü: Açıklama yapılmadı
Yaklaşık 6 saat süren Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında açıklama yapılmadı.

İkamet izinsiz 2 kişi tutuklandı

Son bir haftada bin 285 araç sürücüsüne ceza kesildi

Tarım Bakanı Oğuz, TÜK ambarlarında incelemelerde bulundu

Lefkoşa - Güzelyurt yolunda yoğun yağış! Görüş mesafesi d...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Dönmez'den 'Doğu Akdeniz' paylaşımı: Dün buradaydık, yarın da burada olacağız Dönmez'den 'Doğu Akdeniz' paylaşımı: "Dün buradaydık, yarın da burada olacağız"
Türkiye Enerji Bakanı Fatih Dönmez, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile "Doğu Akdeniz tüm Türkiye'nin meselesidir. Dün buradaydık, bugün de buradayız, yarın da burada olacağız" ifadelerine yer verdi.

Kılıçdaroğlu'na 'Doğu Akdeniz tepkisi' büyüyor: AK Parti'...

Muğla'daki orman yangınları kısmen kontrol altında

Diyarbakır, Mardin ve Van Belediye Başkanları görevlerind...

Tarkan'dan Kaz Dağları için şarkı

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngiliz hükümetinin 'anlaşmasız Brexit' senaryosu basına sızdı İngiliz hükümetinin 'anlaşmasız Brexit' senaryosu basına sızdı
Sunday Times gazetesi, İngiliz hükümetinin son bir ay içinde hazırladığı anlaşmasız Brexit senaryosuna göre, ülke petrol, gıda ve ilaç kriziyle karşı karşıya kalacak.

Brexit raporu: Gıda, ilaç ve yakıt sıkıntısı yaşanacak

Avrupa Merkez Bankası'nın raporlama sitesi hacklendi

İngiltere'de işsizlik yüzde 3.9'a yükseldi

Londra'da elektrik kesildi: Metro ve tren seferleri durdu

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
ABD ile Venezuela Kurucu Meclisi Başkanı Cabello arasında gizli görüşme ABD ile Venezuela Kurucu Meclisi Başkanı Cabello arasında gizli görüşme
ABD Başkanı Trump yönetimiyle yakın temas halindeki birinin, Venezuela Kurucu Meclis Başkanı Cabello ile geçen ay Caracas'ta bir araya geldiği kaydedildi.

İran'dan ABD'ye petrol tankerine müdahale etmemesi için u...

Merkel'den Brexit resti: "Her türlüsüne hazırız"

Kriz yaratan İran tankeri Cebelitarık'tan Doğu Akdeniz'e ...

Sudan'da muhalefet konseyin 5 sivil üyesi belirlendi

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Girne'deki sahte evrak davasında yargılanan Uğursöz'e 4 gün ek tutukluluk Girne'deki sahte evrak davasında yargılanan Uğursöz'e 4 gün ek tutukluluk
Girne'de sahte evrakla üzerine mal geçirme davasında tutuklanan Yastech Ltd. Direktörü Muammer Uğursöz hakkında 4 gün ek tutukluluk kararı alındı.

Geleli henüz bir gün oldu ve suça karıştı

Alacak verecek tartışmasında kan aktı

Hırsızlıktan tutuklandı, polisle pazarlık yapmaya kalkışt...

Girne-Alsancak çevre yolunda araç takla attı, iki kişi ya...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
GAÜ'de denizcilik alanında yeni bölümler açıldı GAÜ'de denizcilik alanında yeni bölümler açıldı
GAÜ, günümüz ve geleceğin meslek gruplarını yetiştiren, Deniz Brokerliği ile Deniz Ulaştırma ve İşletme Bölümlerine öğrenci alımlarına başladı.

KKTC'deki KYK yurt ücretleri aynı kaldı: 300 TL

Toplumlar arası Çocuk Korosu başvuru kabul ediyor

Final Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu özel...

DAÜ Mühendislik Fakültesi, yeni öğrencilerini bekliyor

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Sağlık örgütleri ivedi çözüm istedi: Nitelikli, ulaşılabilir, eşit ve ücretsiz bir sağlık hizmeti Sağlık örgütleri ivedi çözüm istedi: "Nitelikli, ulaşılabilir, eşit ve ücretsiz bir sağlık hizmeti"
Tabipler Birliği, Tıp-İş, Tabip Odası ve Evrensel Hasta Hakları Derneği, sağlıktaki sorunlara ilişkin saptamalar yaptı ve çözüm önerilerini sıraladı.

Hıçkırık nasıl oluşur? Hıçkırıktan kurtulmanın yöntemleri...

Uzmanlardan hamilelere 'dar pantalon' uyarısı

"Tatil dönüşünde uyku düzeni için 'kırmızı alarm' verilme...

Maydanoz sapının faydaları saymakla bitmiyor

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Sterlin düşüşte, Euro ve Dolar ise stabil Sterlin düşüşte, Euro ve Dolar ise stabil
Döviz kurları haftanın ilk işlem gününe başladı. Kıbrıs Postası'nın derlediği bilgilere göre, bugün Sterlin, güne başladığı orandan yüzde 0.36 düşüş sergiledi, Euro ve Dolar ise aynı oranda devam ediyor.

Piyasalar bu hafta Fed Başkanı Powell'ın mesajlarını bekl...

A&S Yatırım Holding, TV8'e ortak oldu

Döviz kurlarının 5 yıllık serüveni: Sterlin yüzde 86, Eur...

Türk-Sen, asgari ücretin yeniden hesaplanması çağrısında ...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Ara bölgede film festivali Ara bölgede film festivali
Ara bölgede 27-29 Eylül tarihleri arasında film festivali düzenleniyor.

13. Uluslararası Halk Dansları Festivali 28 Ağustos'ta

George R. R. Martin, Game of Thrones dizisinin sona ermes...

Kıbrıs Tiyatro Festivali'nin tanıtım kokteyli 21 Ağustos'...

TUFAD Kastamonu - Taşköprü'de beğeniyle izlendi...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KKTC'deki oteller Güney Kıbrıs ile rekabet ediyor... KKTC'deki oteller Güney Kıbrıs ile rekabet ediyor...
Güney Kıbrıs’ta Ağustos ayında otellerde yaşanan doluluk oranının geçtiğimiz yıllara göre düşüş gösterdiği, KKTC’deki otellerin bunda etkili olduğu bildirildi.

KITOB Kurban Bayramı'nda otellerde ortalama yüzde 75 dolu...

KITOB 2019 Kurban Bayramı tahmini doluluk oranını açıklad...

Anadolu Jet, KKTC ile Hatay arası seferlere başladı

"Ülkemizin yurt dışındaki tanıtımları belediyelerle birli...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği Genel Başkanı ve Yönetimi, Omağ Group davetlisi olarak KKTC'ye geldi Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği Genel Başkanı ve Yönetimi, Omağ Group davetlisi olarak KKTC'ye geldi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin köklü ve lider firmalarından Omağ Group ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) heyeti Omağ Group davetlisi olarak KKTC'ye geldi.

Emlakçılar Birliği Başkanı: "Emlakçılar Birliği Yasası'nı...

Alayköy'de satılık bahçeli müstakil ev

Intense Nicosia, Metehan'da yeni yaşam sunuyor

Yüzlerce kişi Grand Sapphire için buluştu... Yedi yıldızl...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Okçuluk milli takımı belirlendi Okçuluk milli takımı belirlendi
Okçuluk Federasyonu'nun düzenlediği Milli Takım Gelişim Kampı sonucunda milli takımda yarışacak sporcular belirlendi.

Şampiyonlar Ligi'nde play-off heyecanı

Cüneyt Çakır, CFR Cluj - Slavia Prag maçını yönetecek

İngiliz futbolcu Ashley Cole kariyerini sonlandırdı

Minikler turnuvası tamamlandı 

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
UBP çevresinden 2 aday daha... UBP çevresinden 2 aday daha...
Yeni adaylar #gözdenkaçmadı

Töre'den Ertuğruloğlu'na ilginç gönderme

Özgürgün'den dikkat çeken toplantı

Günay Çerkez'den Cumhurbaşkanlığı adaylığına yeşil ışık

Sucuoğlu'ndan yeni asgari ücret sinyali...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Hekimi aranıyor MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Hekimi" aranıyor
Altera Sağlık Hizmetleri LTD. bünyesinde, tüp bebek merkezinde çalışmak üzere “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Hekimi” aranıyor.

MÜNHAL - Bufavento Jewels Satış Temsilcisi arıyor

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

Kayseri Kombi Servisi

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Prodromu: Türkiye'nin tutum değiştirmesini umut ediyorum Prodromu: "Türkiye'nin tutum değiştirmesini umut ediyorum"
Rum Hükümet Sözcüsü Prodromos Prodromu, müzakerelerin başlaması için hazırlıkların mevcut olduğunu, bu yüzden Türkiye'nin "kışkırtmalarına son vererek tutum değiştirmesini umut ettiğini” söyledi.

Rum Hükümeti ile AKEL arasındaki kara para tartışmaları s...

Limasol'daki Osmanlı eserleri dökülüyor: "Osmanlı anıtlar...

"Kültürel Miras Elçileri" projesine büyük ilgi: 600 genç ...

Mavroyannis'in başkanlığında iki toplumlu teknik komitele...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Hande Erçel'den 'bazlama surat' davası Hande Erçel'den 'bazlama surat' davası
Oyuncu Hande Erçel, sosyal medyada kendisinin fotoğraflarını paylaşıp 'Bazlama surat' diye yorum yapan takipçiye dava açtı.

Ziynet Sali: "İyi ki Kıbrıs'a dönmemişim"

3. Kıbrıs Türk Kültür Festivali'nde yok yok 

Finale yaklaşan Survivor'da bir ilk daha gerçekleşecek  

Bella Thorne, hackerın tehditlerine pabuç bırakmadı, "mal...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir? Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir?
Geri çekilme yöntemi, cinsel ilişki sırasında doğal korunma yöntemlerinden biri olarak biliniyor. ‘Dışarı boşalma’ olarak da adlandırılan geri çekilme yöntemi güvenilir mi? Geri çekilme yöntemi ile hamilelik önlenebilir mi?

İşte bel bölgesindeki yağlardan kurtulma yollarına kısa i...

Sinir hasarı cinsel hayatı nasıl etkiliyor?

Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Kraliçe Tamara'nın torununun mezarı Türkiye'de Kraliçe Tamara'nın torununun mezarı Türkiye'de
Gürcistan'ın Türkiye Büyükelçiliği, Erzurum'daki Pasin Ovası'nda ünlü Gürcistan Kraliçesi Tamara'nın torunu Gürcü Hatun'a ait olduğu düşünülen bir mezar bulunduğunu duyurdu.

Marilyn Monroe'nun morgda çekilmiş fotoğrafları olduğu öğ...

Meryem, yediği plastik yüzünden öldü

Hollanda, 'benzeri görülmemiş bir fare ve sıçan saldırısı...

Gizemli lahit kafaları karıştırdı

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Gürdağ Entegre Atık Geri Dönüşüm, Geri Kazanım ve Bertaraf Tesisi'nin ilk etabı açıldı Gürdağ Entegre Atık Geri Dönüşüm, Geri Kazanım ve Bertaraf Tesisi'nin ilk etabı açıldı
Gürdağ Trading & Industry Ltd'in yatırımcısı olduğu Gürdağ Entegre Atık Geri Dönüşüm, Geri Kazanım ve Bertaraf Tesisi'nin birinci etabı olan "Tehlikeli Atık Bertaraf Tesisi" düzenlenen törenle açıldı.

Kuzey Kutbu'nda 'karla karışık plastik' yağıyor

Küresel ısınmaya karşı bir vatandaş inisiyatifi de Kuzey'...

İşletmeler 'plastik pipet' yerine alternatifleri değerlen...

Manzara fotoğrafı çekmeye gidenler çöp dağları ile karşıl...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Bilim insanlarından Dünya modellemesi: Uzaylılar Dünya'yı bu şekilde görüyor olabilir Bilim insanlarından Dünya modellemesi: "Uzaylılar Dünya'yı bu şekilde görüyor olabilir"
ABD'li bilim insanları, Dünya'nın birkaç ışık yılı uzaklıktan nasıl görünebileceğinin modelini yaptı.

'Tasarım Odaklı Düşünme Çalışması' 19 Ağustos'ta gerçekle...

Nano-parçacıkların toksiklik seviyesini değiştirme yöntem...

Diş taşları, 2 bin 750 yıl önceki ölümlere ışık tutacak

Pompeii'de bir büyücüye ait olduğu düşünülen eşyalar bulu...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.58 5.59
GBP 6.75 6.79
EUR 6.19 6.20
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
2020 Nisan Cumhurbaşkanlığı seçimi aday belirleme sürecinde UBP'de eğilim hangi yönde olur?
Oğuzhan Hasipoğlu
Tahsin Ertuğruloğlu
Zorlu Töre
Sağda ortak aday
Tüm Anketler
Köşe Yazarları