BIOENERGY

Nihal Derya ÖZBAYOĞLU
nihoz@hotmail.com
Nihal Derya ÖZBAYOĞLU

Hayat kök çakra ile başlar..Toprak Elementi..

Yayın Tarihi: 25/08/20 10:31
okuma süresi: 4 dak.
A- A A+

Dünya nın dönüşümü...

Dünya mı dönüyor biz insanlar mı dönüyoruz hareket akış derken nereye doğru gidiyorduk covit 19 korkusu , minicik bir virüsün insanoğlunu dize getirmesi insanların korkuları karşısındaki çaresizliği onlarda yaratmış oldukları hal durumları.

Bir kesim vardı inanılmaz ciddiye alan bir kesim vardı hiç sallamayan diğer bir kesimde normal bakan .

Evet şimdi sizin bakış açınız nedir..

İnsanoğlunun caresiz kalışı ve bu durumun insanlarda yaratmış olduğu psikolojik durumlar. Şimdi daha da yakından inceleyelim bu durumu..

İnsan psikolojisinde korku titreşimi dünyanın sevgiden sonra en güçlü titreşimi. Peki biz hangi frekansdayız, manyetik alanımız nasıl? Herşeyin bir manyetik alanı var sizinde yaymış olduğunuz bir alan var. Bu alan negatif mi pozitif mi. Bunu nasıl dönüştürebiliriz.Güneşin manyetik alanın azalması bizi nasıl etkiliyor.Her bir insan enerji,frekans ve titreşim..

Yaydığınız titreşimin farkındamısınız.

Hangi tip insanları hayatınıza çekiyorsunuz .Hangi frekansdaysanız o tarz insanların hayatınıza gelmesi ve bu kişilerin sizin hayatınızda Aynalık görevi yapıyor olması sizce bir tesadüf mü? Hayatınıza aldıklarınız sizlere öğrenmeniz gerekenleri öğretiyor yada siz öğretiyorsunuz. Hangi döngünün içerisindesiniz, DNA kodlarınızdaki bilgiye ulaşabildiniz mi. Bütün bu soruların cevapları aslında sizde kayıtta ama biz bunun ne kadar farkındayız. Bioenerji seansların da yapılan vaka çalışmaların çoğunda bu bilgiye ulaşıpda aslında ben bunu biliyordum diyen çok danışan oldu. Peki siz dünyaya neden geldiniz, geliş amacınız nedir? Bunu biliyormusunuz?Hiç bir şeyin tesadüf olmadığınız farkındasınız değil mi.

Yada siz bu dünyaya tesadüfen gelmediniz. İşte en büyük mesele bu Kök çakrası; nefsi emmare yani nefsin ilk mertebesi .Toprak elementi, bu dünyaya geliş amacınız ve dünya hayatında aile olabilmeyi öğrenme , köklenme. Topraktan geldik , toprağa gideceğiz.Bu elementiniz denge de mi. Toprak elementi dengede olmadığında para yı biriktirmekte sıkıntı yaşarız yada biriktiririz sonra bir anda hepsini harcarız. İşte bu elementinde dengede olması gerekir diğer elementler gibi. Eğer yeteri kadar topraklanma yapamazsanız bacak , diz ve ayak tabanlarınızda sıkıntılar yaşarsınız.

Bu şu demek oluyor; siz bedeninizdeki negatif manyetik enerjiyi biriktiriyor ve temizliyemiyorsunuz. Peki bunu nasıl yapacağız özellikle tabiatla ilişkimizi kesmeyeceğiz yani haftada 3 kere ayaklarımız çıplak çimlerde yürümek yada toprakla uğraşmak , ağaçlara avuç içlerimizle dokunmak ve kısa meditasyon yapmak, denizsuyu yada himalaya tuzu ile su da 15 dakka bekleyerek ayaklarımızın altından biriktirmiş olduğumuz negatif manyetik enerjiyi temizler, arındırırız.Bu aynı zamanda fazla biriktirmiş olduğunuz bilgisiyar ve cep telefonu vb gibi elektrik enerjisini de temizler ve arındırır.Böylelikle birileri ile tokalaştığınız yada arabanızın kapısını açmaya çalıştığınızda siz artık çarpan bir enerji olmaz.

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer Nihal Derya ÖZBAYOĞLU yazıları