21.yılda yeniden merhaba! 

Yayın Tarihi: 21/11/22 11:00
okuma süresi: 3 dak.

Aslında bu yazı gecikmiş bir yazı. 

Bu yazı hem yeniden “merhaba” hem de Kıbrıs Postası’nın 21. yıl yazısı. 

“Merhaba” kısmını açacak olursam; 

Kıbrıs Postası’nda uzun yıllar yazdım, sonrasında günü şartlarının getirdiği nedenlerle, yaklaşık 4 yıllık bir ayrılık sürecimiz oldu. 

4 yıllık bir aradan sonra, yine, yeni, yeniden ve devamlılıkla, hem yazar, hem de program yapımcısı olarak, Kıbrıs Postasına kesin dönüş yaptım. 

Haftada üç gün köşe yazıları, salı ve perşembe günleri de, Kıbrıs Postası Web TV’de programlarla, yine her konuya, her görüşe, objektif, tarafsız bakışımız devam ediyor. 

4 yıllık ara sonrası, Kıbrıs Postası daha de büyümüş, gelişmiş, alanında zirveye yerleşmiş bir durumda bulmak, tabi ki beni şaşırtmadı.  

Yeri gelmişken güzel insan Polat Alper’e, değerli arkadaşım Canan Onurer’e ve elbette yazarlarından, programcılarına, muhabirlerinden, rejideki arkadaşlara, tüm Kıbrıs Postası çalışanlarına sevgilerimi sunarken, güzel karşılama ve ortak çalışma için teşekkür ediyorum. 

Kıbrıs Türk basını her anlamda sıkıntılı zamanlar yaşanıyor. 

Birçok basın çalışanı mağdur. 

Pandemi sürecinden, içinde bulunduğumuz ekonomik ve sosyal sorunlara rağmen, basın gibi ilgisiz ve desteksiz bırakılmış bir sektörde, bırakın yenilenmeyi, gelişmeyi, mevcudu devam ettirmek bile zorken, Kıbrıs Postası büyümeye, gelişmeye, ilerlemeye devam etti. 

Böyle bir ortamda ayakta durmak, yatırım yapmak, ilerlemek, üstelik yenilenerek ilerlemek kolay değil. 

Kıbrıs Postası, bir kaynak, bir arşiv, her görüşün, her fikrin eşit olarak yer bulduğu, ses verdiği bir platform. 

Kıbrıs Türk medyasına dijital dönüşümü, teknolojik olarak en gelişmiş altyapıyı sunan, KKTC’nin en çok takip edilen internet gazetesi. 

Olaylar, konular, gelişmeler, artık saatler sonra toplumla buluşmuyor. 

Yaşanan her ne varsa anında, güncel, toplumun önüne getiriliyor. 

Kıbrıs Postası bir bütün, bu bütün arkasında mükemmel bir ekip var, takım ruhu, takım çalışması var, ortak bir emek var. 

Kıbrıs Postası markasını yaratan herkesi canı gönülden kutlar, nice nice uzun ve başarılı yıllara diyorum.

#mesajınızvar
Levent ÖZADAM'dan
#mesajınızvar
Gözden Kaçmadı
#gozdenkacmadi

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer Erçin ŞAHMARAN yazıları